reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 03 czerwca 2015

Wysokonapięciowe (1 kV) kondensatory motoryzacyjne

Nowe kondensator od AVX cechuje możliwość pracy z wysokimi napięciami do nawet 1000 VDC, a także wysoka niezawodność potwierdzona kwalifikacją AEC-Q200. Nie straszne im temperatury, wibracje, itd.
Firma AVX Corporation przedstawiła swoją nową serię kondensatorów oznaczoną jako seria SV. Są to komponenty o wysokiej niezawodności przeznaczone do pracy z wysokim napięciem. O ich niezawodności świadczyć ma kwalifikacja motoryzacyjna AEC-Q200.

Komponenty te oparto na materiałach dielektrycznych C0G (NP0) klasy I. Wykonane zostały w technologii MLC. Specjalna budowa pozwoliła zwiększyć wytrzymałość mechaniczną, co sprzyja zastosowaniu w trudnych warunkach środowiskowych. Przyczyniło się to do uzyskania wspomnianej wyżej kwalifikacji potwierdzającej ich wysoką niezawodność.

Kondensatory te mogą pracować z napięciem dochodzącym do 1000 VDC. Radzą sobie także z wysokimi częstotliwościami. Przekłada się to na bardzo szeroki zakres zastosowań, od zasilaczy, poprzez systemy kontroli, także te bardziej wymagające i wyrafinowane, do stacji ładowania bezprzewodowego, itp.

Producent oferuje pojemności w zakresie od 1000 pF do 0.15 uF. Dostępne są trzy rodzaje obudów (zależnie od wymiaru) oraz trzy wartości tolerancji (J, K, M; od 5 do 20%). Pracować mogą w temperaturach od -55 do 150 stopni Celsjusza, zachowując swoje parametry i cechy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2