reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 27 maja 2015

Miniaturowe kondensatory z kwalifikacją AEC-Q200

Nowe kondensatory MLCC potrafią wiele wytrzymać i znieść. Sprzyja temu szeroki zakres temperatury pracy, wyprowadzenia FlexiCap, a także bardzo szeroki napięciowy zakres pracy, nawet do 3 kV.
Firma Knowles Capacitors przedstawiła nowe miniaturowe kondensatory Syfer Technology, jako rozszerzenie oferty kondensatorów przeznaczonych do bardziej wymagających zastosowań, jak np. aplikacje motoryzacyjne.

Łączą w sobie wysoką niezawodność z niewielkimi wymiarami. Dostępne obudowy zaczynają się już od 0603, a kończą na 3640. Są to komponenty typu MLCC, w których zastosowano dielektryki C0G i X7R.

Oferowane pojemności zawierają się w zakresie od 100 pF do 4.7 uF. Przeznaczone są na napięcia od 50 V do nawet 3 kV. To jeden z najszerszych zakresów dostępnych na rynku, jak czytamy w notatce. Nie straszne im temperatury od -55 do 150 stopni Celsjusza.

Komponenty dostępne są w różnych wariantach tolerancji, od 5 do 20%. Aby sprostać wymaganiom co do ciężkich (mechanicznych) warunków pracy, wyprowadzenia wykonano w technologii FlexiCap.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2