reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 25 maja 2015

Podwójny regulator LDO dla urządzeń przenośnych

Nowy niewielki regulator LDO z podwójnymi niezależnymi wyjściami (150 mA) może być stosowany przy zasilaniu wrażliwych części aplikacji, dzięki wysokiej dokładności i niskiemu poziomi zakłóceń na wyjściu.
AP7342 to nowy regulator LDO od Diodes Incorporated. Jest to układ niewielki o niskim poziomie szumów, zaprojektowany z myślą o zastosowaniu go w urządzeniach mobilnych. Posiada dwa wyjścia niezależne, każde o wydajności 150 mA.

Zasilany może być napięciem od 1.7 do 5.25 V. Dokładność ustalania napięcia wyjściowego wykonywana jest z niewielkim błędem (1% w temperaturze 25 stopni Celsjusza, lecz błąd nie będzie większy niż 1.5% w całym zakresie temperaturowym). Na wyjściu możemy uzyskać napięcie od 1.2 do 3.6 V, zależnie od napięcia wejściowego.

Pracować może w temperaturze od -40 do 85 stopni Celsjusza. Poziom tętnień ma być nie większy niż 75 dB (PSRR). Producent zapewnia też o niskim poziomie szumów. Może być bowiem stosowany w aplikacjach związanych z dźwiękiem, video, czy też obsłudze sieci bezprzewodowej.

Na potrzeby własne zużywać ma nie więcej jak 35 uA. Całość zapakowano w obudowę 6-pinową X2 DFN1212. Ceny zaczynać się mają od 0.25 USD przy zamówieniu 5000 sztuk.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1