reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 30 kwietnia 2015

Moduły LED na napięcie sieciowe o wysokim PFC

Przedstawiane moduły LED są gotowymi komponentami pozwalającymi na budowę wydajnych i jasnych lamp. Uwagę zwraca bogata funkcjonalność i wysoki współczynnik mocy.
Firma FuturoLighting stworzyła moduły oświetleniowe LED o mocy 13 W, które są w stanie bezproblemowo pracować z napięciem sieciowym 230 V(AC). Producent określił to mianem „smart AC LED module”.

Moduł zintegruje w sobie sterownik (zasilacz) AC z wbudowaną funkcją korekcji współczynnika mocy PFC, pozwalając na osiąganie wyniku nie gorszego niż 0.97. Oprócz tego moduł wyposażono w funkcje ON/OFF oraz funkcje ściemniania.

Zaprojektowany został w kilku wariantach: podstawowym, ściemnianie triak'ami, ściemnianie analogowe i funkcje smart. Oprócz tego dostępna jest też funkcja wykrywania osób, co pozwala na załączanie i wyłączenie modułu (z możliwym opóźnieniem lub bez), za pomocą czujnika ruchu PIR (np. w korytarzach do płynnego przejścia oświetlenia).

Nie zabrakło tu również czujnika zmierzchowego. Całość znajdziemy na płytce o wymiarach 100 na 100 mm (25 mm wysokości).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-1