reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 31 marca 2015

Motoryzacyjne EEPROM w obudowach XSmall

Nowe kości pamięciowe EEPROM to pojemność do 512 kB w niewielkim opakowaniu. Obudowy te (o wymiarach 2 na 3 mm) mają pomóc w redukcji miejsca zajmowanego na PCB.
Dyskretna pamięć jest chętnie wykorzystywana w wielu aplikacjach. Często jednak projektanci są ograniczeni w kwestii stosowania tych elementów. Firma STMicroelectronics chciała wyjść naprzeciw oczekiwaniom w kwestii miniaturyzacji, jednocześnie zwiększając pojemność takich modułów.

Mowa tu o pamięciach EEPROM w obudowach WFDFN8 o wymiarach 2 na 3 mm. Mają pomóc w redukcji miejsca zajmowanego na PCB, jednocześnie dając nie małą pojemność i wygodę stosowania. Komunikacja odbywać się może z pomocą interfejsu I2C lub SPI. Czas zapisu to tylko 4 ms.

Producent oferuje układy posiadające pojemność od 2 do 512 kB. Zastosowaniem mają być głównie systemy motoryzacyjne, czemu sprzyja kwalifikacja AEC-Q100, pozwalająca na pracę komponentu w temperaturze do 120 stopni Celsjusza.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1