reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 18 marca 2015

Malutkie kolorowe diody LED SMD

Nowe diody LED znaleźć mają swoje miejsce w aplikacjach, gdzie bardzo ważnym czynnikiem jest możliwie najmniejsza ilość zajmowanego miejsca. Sprzyja temu bardzo mała obudowa tych komponentów, 0603.
Nowe diody LED od Kingbright cechują się bardzo niewielkimi rozmiarami. Ukierunkowane są do zastosowania w aplikacjach, gdzie liczy się jak największa oszczędność miejsca na PCB. Nowa seria oznaczona została jako KPG-0603.

Są to komponenty, które zamknięto w obudowie o wymiarach 0.65 na 0.35 mm. Wysokość ich to tylko 0.2 mm. Zastosowaniem mogą być zestawy słuchawkowe, mikrofony, smarfony i wiele innych niewielkich urządzeń przenośnych.

Komponenty mają dawać stosunkowo jasne światło, umożliwiające łatwy odczyt informacji przez nie prezentowanych. Dostępne mają być kolory: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony i niebieski.

Światło przez nie generowane ma być w kącie 135 lub 145 stopni, zależnie od wybranej wersji. Pracować mogą w temperaturze od -40 do 85 stopni Celsjusza. Dostosowane są do pracy z maszynami do automatycznego układania komponentów, jak podaje producent.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2