reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 23 lutego 2015

Jeszcze jaśniejsze diody LED GaN 160 lm/W

Nowe diody LED firmy Toshiba cechują się o 60% większym strumieniem świetlnym, niż poprzednia generacja tych komponentów, tego producenta.
Firma Toshiba przedstawiła nowe diody LED cechujące się wysoką efektywnością świetlną wynoszącą aż 160 lm/W. Seria oznaczona została symbolem TL1L4. Są następcami TL1L3, które już wcześniej uchodziły za wydajną serię diod LED tego producenta.

Nowe komponenty, cechujące się wyższą efektywnością, wykonano w nowoczesnej technologii GaN-on-Si. W temperaturze 85 stopni Celsjusza, w porównaniu do poprzedniej wersji, udało się uzyskać o 60% mocniejszy strumień świetlny, przy zasilaniu prądem o natężeniu 1 A.

Oferowana kolorystyka zawiera się w przedziale od 2700 do 6500 K. Zamknięto je w obudowie o wymiarach 3.5 na 3.5 mm. Znaleźć mają swoje miejsce w oświetleniu konsumenckim, komercyjnym i przemysłowym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1