reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 27 sierpnia 2014

Jeszcze więcej miejsca, dzięki miniaturowym złączom

Nowe „mikrominiaturowe” złącza stworzono dla urządzeń mobilnych. Zapewniają pewne połączenie mechaniczne i elektryczne, także w przypadku upadku lub wyginania.
Firma Molex przedstawiła SlimStack SSB6. Są to „mikrominiaturowe” złącza systemu płytka-do-płytki. Dzięki niewielkim wymiarom mogą sprawdzić się świetnie w niewielkich urządzeniach mobilnych. Przykładem mogą być smartfony, tablety, ale też sprzęt terapeutyczny, diagnostyczny i inne urządzenia monitorujące stan zdrowia. Zastosowań jest multum.

Są to szerokie i wąskie złącza, co ma przekładać się też na łatwość w ich wykorzystaniu. Mocny system utrzymywania (wciskanie, ze słyszalnym klikiem) ma zapewnić trwałość i pewność połączenia, zarówno mechanicznego i elektrycznego.

Złącza te dzięki odpowiedniej budowie, nie 'obawiają' się kurzu i innych zanieczyszczeń. Nie powinno się ten zdarzyć samorozłączenie, w przypadku wyginania. Podobnie ma być w przypadku wibracji czy też uderzeń.

W ofercie są też wersje ekranowane przed EMI, a także wzmocnione dla obsługi większych mocy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1