reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Komponenty | 21 sierpnia 2014

Podświetlane przyciski dotykowe

Nowe moduły w postaci podświetlanych przycisków dotykowych cechuje m.in. trwałość. Podświetlenie RGB jest jednolite i jasne. Budowa urządzeń użyteczności publicznej ma być jeszcze prostsze, przy zachowaniu ich wytrzymałości.

Firma HMI Solutions wprowadziła na rynek nowe podświetlane przyciski dotykowe w formie gotowych modułów – komponentów. Nowe produkty oznaczono symbolem Stadium IGT. Łączą one w sobie zalety przycisków dotykowych z możliwością wielokolorowego podświetlenia za pomocą diod LED RGB.
Zastąpić mają typowe przyciski, bądź też panele oparte na małych niewielkich, a przez to często niewygodnych przyciskach dotykowych, jak podaje główny dyrektor Terry Moss.
Układy zamknięto w obudowie o wymiarach 20 mm na 20 mm i 35 mm na 35 mm i grubości od 7 do 11 mm odpowiednio. Pełne podświetlenie RGB zapewniać ma jednolitość podświetlenia o wysokiej jasności. Pobór prądu kształtuje się w okolicach 48 mA przy zasilaniu napięciem od 6 do 48 V. Pracować mogą w temperaturze od 0 do 50 stopni Celsjusza. Znaleźć mają swoje miejsce w panelach różnego typu, od przemysłowych, po te w urządzeniach użyteczności publicznej. Dzięki technologii dotykowej cechuje je wysoka trwałość i żywotność. Ich wykorzystanie ma być przy tym łatwe, proste i wygodne.
reklama
Załaduj więcej newsów
August 05 2020 00:04 V18.8.2-2