reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 06 sierpnia 2014

Jeszcze dokładniejsze termistory NTC

Malutkie i niezawdne termistory NTC przeznaczone są do pracy w wymagających aplikacjach, zapewniając przy tym wysoką dokładność pomiaru do nawet 150 stopni Celsjusza i szybką odpowiedź czasową.
Firma Ametherm przedstawiła nowe termistory NTC przeznaczone do pracy w systemach, gdzie wymaga się bardzo dokładnego pomiaru temperatury. Przykładem mogą być systemy automatyki, robotyki czy też wojskowy sprzęt komunikacyjny.

Elementy oznaczone symbolami STC0134-X, STC0138-X, STC0143, a także STC0144-X cechować się mają możliwością pomiaru temperatury w zakresie do 150 stopni Celsjusza. Dodatkową zaletą ma być szybka odpowiedź czasowa, pozwalająca szybko reagować na nagły wzrost temperatury.

Mogą być z powodzeniem wykorzystane w systemach kompensacji dzięki wysokiej powtarzalności. Dostępne są w różnych wymiarach obudowy i cechować się maja także wysoką stabilnością, także w najmniejszych formatach.

Dla jeszcze bardziej wymagających aplikacji, dostępne są z pozłacanymi wyprowadzeniami. Tolerancja wynosić ma nie więcej jak 5%. Przeznaczone są do montażu powierzchniowego i do klejenia klejami epoksydowymi.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1