reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 04 sierpnia 2014

Moduły LED dla lamp dookólnych

Nowe moduły Acrich, składające się z diod LED, sterownika pracujące z napięciem AC i innowacyjnych reflektorem, pozwolą budować nowoczesne i wydajne dookólnie świecące lampy A19.
Firma Seoul Semiconductors przedstawiła nowe moduły Acrich, które stworzono z myślą o budowie lamp dookólnych, świecących podobnie jak żarówki. Tradycyjne lampy LED są bowiem głównie kierunkowe, nie dając światła "za siebie". Nie są więc w stanie idealnie zastąpić tradycyjnych żarówek lub świetlówek.

Nowa seria MJT2525 współpracująca z driverem Acrich3 (który pracować może z popularnymi ściemniaczami TRIAC i sterującymi fazą) ma umożliwić tworzenie takich właśnie lamp LED. Jak podaje producent, rozwiązanie to jest bardzo proste w użyciu i spełnia wymagania ENERGY-STAR. Wykorzystano tu również technologię Acrich MJT.

Wydajność komponentów wynosi 15 lm/mm2. Wykorzystanie MJT pozwala stworzyć moduły pracujące ze stosunkowo wysokim napięciem.

Lecz same diody i sterownik to nie wszystko. Na uwagę zasługuje również owalny reflektor o innowacyjnej konstrukcji. Stworzono go z myślą o tworzeniu lamp świecących w każdym niemalże kierunku. Dodatkowy mostek termiczny pozwala skutecznie odprowadzić ciepło.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2