reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 10 czerwca 2009

ST-Ericsson wzmacnia strategiczne partnerstwo z Samsung

ST-Ericsson oraz jego chińska spółka zależna T3G wzmacnia strategiczną współpracę z Samsung Mobile poprzez wprowadzenie platform TD-HSDPA oraz EDGE dla zastosowań w wyrobach koreańskiego producenta.
‘Komercjalizacja naszych produktów przez Samsung jest ważnym krokiem w rozwoju usług TD-SCDMA w Chinach’ powiedział Alain Dutheil, Prezes i CEO ST-Ericsson. ‘Nasza strategiczna współpraca z Samsung pozwoli na pełne wykorzystanie szerokopasmowej transmisji danych w urządzeniach mobilnych i wykorzystanie wszystkich możliwości, jakie stworzy w przyszłości ta technologia na terenie Chin.’

Emerald (GC-I6320C) jest opracowany specjalnie na rynek chiński. Zaawansowany moduł TD-HSDPA/EDGE ma funkcje dual-mode oraz dual-band i umożliwia transmisję do 2.8Mbps. Platforma ST-Ericsson dzięki funkcji dual-mode umożliwia elastyczną i automatyczną zmianę pomiędzy transmisją z sieci EDGE oraz TD-HSDPA. Umożliwia to użytkownikowi korzystanie zarówno z najwyższej transmisji sygnału głosu w sieci EDGE, jak również wykorzystanie takich funkcji jak Internet, sygnał GPS czy video w standardzie TD-HSDPA za pomocą jednego telefonu komórkowego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2