reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 04 czerwca 2009

Glyn został dystrybutorem produktów FTDI

GLYN poszerza swój program dostaw o rozwiązania USB szkockiego producenta FTDI (Future Technology Devices International).
FTDI zostało założone w roku 1990 i posiada siedzibę główną w Glasgow. Firma wyspecjalizowała się w ofercie łatwych i szybkich rozwiązań dla aplikacji z użyciem USB. Gotowe rozwiązania z FTDI redukują koszty konstrukcyjne i skracają czas wejścia produktu na rynek.

‘Dzięki temu rozszerzeniu programu dostaw będziemy mogli zaoferować naszym Klientom całą serię jakościowych komponentów dla uzupełnienia istniejących aplikacji z USB; powiedział Paulo de Sousa, produkt menadżer FTDI w firmie GLYN. ‘Jeżeli chodzi o ten segment rynku, to FTDI w ostatnich latach osiągnęło pozycję lidera. Cieszymy się z pozyskania silnego Partnera, dzięki któremu będziemy mogli oferować w Europie pierwszorzędne rozwiązania dla peryferii USB’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2