reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 30 września 2008

Future buduje centrum dystrybucyjne w Lipsku

Kanadyjski dystrybutor komponentów, Future Electronics, buduje nowe europejskie centrum dystrybucji w Lipsku (Niemcy)
Nowe centrum dystrybucyjne, o powierzchni 15.000 m2, będzie zaopatrywało producentów elektroniki w Europie oraz na Bliskim Wschodzie w elementy półprzewodnikowe i pasywne, wyświetlacze LCD, moduły transmisji bezprzewodowej, moduły RFID oraz setki innych komponentów.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Witron, który będzie odpowiedzialny za zaprojektowanie i wdrożenie wszystkich elementów logistyki – systemów IT, kontroli, przenośników, podnośników i regałów. Zautomatyzowany magazyn małych części będzie w stanie przechowywać 66 tysięcy różnych komponentów.

Dzienna wydajność magazynu obliczana jest na 4 200 paczek i 18 000 pobrań. Wynagrodzenie Witron zostało ustalone na 20.5 miliona euro, podczas gdy cała inwestycja kosztować będzie 40 milionów euro. Otwarcie centrum szacowane jest na rok 2010.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2