reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 20 maja 2009

Elhurt poszerzył ofertę o wyroby Evox i Arcotronics

W związku z wykupieniem udziałów EVOX RIFA i ARCOTRONICS przez firmę KEMET, Elhurt jako dystrybutor firmy KEMET uzyskał dostęp do portfolio produktów obu tych firm.
ARCOTRONICS działa na rynku od 1962 roku i na chwilę obecną jest jednym z czołowych producentów różnego rodzaju kondensatorów. Arcotronics posiada fabryki we Włoszech, UK, Niemczech i Bułgarii. ARCOTRONICS oferuje szeroką gamę kondensatorów poliestrowych, polipropylenowych, kondensatorów mocy, przeciwzakłóceniowych, elektrolitów SMD oraz elektrolitów przewlekanych, Snap-In, Screw Terminals (śrubowych), specjalnych i ceramicznych.

EVOX RIFA jest światowym producentem komponentów pasywnych. Specjalizuje się w kondensatorach foliowych oraz kondensatorach elektrolitycznych. Odbiorcami są głównie rozmaite branże przemysłu, oświetlenia oraz branża motoryzacyjna. Kondensatory produkowane są w fabrykach zlokalizowanych w Indonezji, UK, Chinach, Szwecji i Finlandii. EVOX RIFA wraz z BHC Components Ltd. od roku 2002 należą do tej samej Grupy. BHC Components Ltd. jest czołowym producent kondensatorów elektrolitycznych na rynku brytyjskim.

Evox Rifa oferuje kondensatory mocy, kondensatory foliowe przeznaczone do pracy przy wysokich częstotliwościach (MKP oraz KP/MKP, KP), kondensatory foliowe przeznaczone do pracy przy wysokich temperaturach (MKI), kondensatory foliowe przeciwzakłóceniowe (klasy Y1, Y2, X2, X1), kondensatory foliowe SMD i inne.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2