reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 08 lutego 2013

Szybka ładowarka Li-Ion

TEE przedstawiła nową ładowarkę akumulatorów Li-Ion o wydajności prądowej 2 A, przeznaczona do pracy z portem USB. Wysoki prąd przekładać się ma na możliwość szybkiego naładowania 'baterii'.
TC7710WBG to nowa ładowarka od Toshiba Electronics Europe. Do budowy układu wykorzystano nowoczesne technologie związane z gospodarką energii i analizą sygnałów, w procesie 13 um. Zapewniać ma optymalną wydajność przy zapewnieniu niskiego BOM.

Producent opisuje swój układ, jako zdolny do szybkiego ładowania akumulatorów Li-Ion za sprawą wysokiego prądu wyjściowego – 2 A. TC7710WBG jest układem wydajnym, według zapewnień producenta, zapewniając bardzo atrakcyjną charakterystykę (Rds(on) x Qg). Napięcie wejściowe ma wynosić 5 V. Oznacza to, że ta ładowarka (ze zintegrowanym regulatorem impulsowym) może bez przeszkód pracować z portami USB zapewniającymi wystarczającą wydajność prądową.

TEE zapewnia przy tym wysoką niezawodność swojego produktu. Zapakowano go w niewielką obudowę typu WCSP25 o wymiarach 2,5 na 2,5 mm. Sprawność sięgać ma 90%. Parametry ładowania można konfigurować za pośrednictwem interfejsu I2C.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2