reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LG Mława Przemysł elektroniczny | 25 kwietnia 2012

Ambasador Korei Południowej z wizytą w LGE i Dong Yang Electronics

Nowy ambasador Republiki Korei Południowej, Young-sun Paek w towarzystwie radcy ambasady Dong-seok Kwon odwiedził w ubiegłym tygodniu LG Electronics i Dong Yang Electronics w Mławie.
18 kwietnia, w kilka dni po złożeniu listów uwierzytelniających, nowy ambasador Republiki Korei Południowej zwiedził zakłady LG Electronics oraz Dong Yang Electronics w Mławie.

Young-sun Paek spotkał się z kierownictwami obu zakładów, a także z władzami samorządowymi – starostą Włodzimierzem Wojnarowskim oraz burmistrzem Sławomirem Kowalewskim.

'Ambasador wypowiedział się zdecydowanie na rzecz dalszego rozwoju stosunków gospodarczych pomiędzy Polską a Republiką Korei Południowej. W rozmowach poruszono kluczowe problemy LG odnoszące się się do Umowy Ramowej z Ministerstwem Gospodarki z 2005 r. Mławscy samorządowcy podkreślali kluczową rolę  LG Electronics dla miasta, powiatu i regionu oraz wyrazili  wolę wspierania zakładu w toczących się w dalszym ciągu rozmowach z rządem', informuje Tygodnik Ciechanowski.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2