reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Zelmer Przemysł elektroniczny | 19 kwietnia 2012

Zelmer powołał spółkę zależną w Kazachstanie

Zelmer zarejestrował w Kazachstanie swoja spółkę zależną. Zelmer Kazachstan Sp. z o.o. z siedzibą w Ałmaty, będzie odpowiedzialna za obsługę rynku kazachstańskiego i Azji Środkowej.
Kapitał założycielski spółki wynosi 4,6 mln KZT i pokryty zostanie w całości wkładem pieniężnym. Zelmer S.A. objął w nowo zawiązanej spółce 100% udziałów.

Powołanie spółki zależnej Zelmer Kazachstan stanowi kontynuację przyjętej strategii budowania silnej pozycji Zelmer S.A. i rozwijania sprzedaży na rynkach zagranicznych pod własną marką.

Podstawowym celem zawiązania spółki jest wyraźne zdynamizowanie sprzedaży produktów Zelmer na rynku kazachstańskim oraz w Azji Środkowej. Przedmiotem działalności będzie import, eksport produktów Zelmer oraz działalność marketingowa, handel hurtowy i detaliczny.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1