reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 11 maja 2011

X Krajowa Konferencja Elektroniki w Darłówku

Po dziewięciu udanych, nadmorskich spotkaniach Elektroników podejmujemy przygotowania do Dziesiątej Krajowej Konferencji Elektroniki. Dziesiąta KKE odbędzie się w dniach 05.06 – 09.06.2011 roku w Darłówku Wschodnim.
Ze względu na rosnącą liczbę komunikatów prezentowanych na Konferencji, wydłużono czas trwania Konferencji do 5 dni. W 2011 r. przypada jubileusz 50–lecia Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej.

Organizatorzy mają nadzieję na liczny udział naukowców i inżynierów reprezentujących różne typy instytucji zajmujących się elektroniką. 'Szczególnie gorąco zapraszamy młodych Elektroników, dla których przewidujemy wyróżnienie najlepszych prac w konkursie „Młodzi pracownicy nauki”. Zapraszamy do udziału i prezentacji swoich ofert inżynierów elektroników i firmy elektroniczne', czytamy w komunikacie Komitetu Organizacyjnego, PTETIS, Politechniki Koszalińskiej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1