reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© RIM Przemysł elektroniczny | 04 maja 2011

BlackBerry i aplikacje przyszłości

Nieustająca walka między systemami operacyjnymi dla telefonów komórkowych nadal trwa, a świat aplikacji wydaje się mieć coraz większe znaczenie. BlackBerry po raz czwarty zorganizowało konkurs, który ma na celu zaspokojenie najbardziej wybrednych klientów. Na co więc czekasz?
BlackBerry Partners Fund ™ po raz czwarty rozpoczęło coroczny konkurs BlackBerry Partners Fund Developer Challenge. W tym roku twórcy smartfonu BlackBerry ® i aplikacji BlackBerry Playbook™ mogą wprowadzić swoje aplikacje do konkursu i zawalczyć o nagrody o wartości 3 mln USD. Zwycięzcy wyłonieni zostaną w obrębie każdego z czterech regionów: Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy/Bliskiego Wschodu/Afryki i obszaru Azji i Pacyfiku.

W tym roku konkurs składa się z trzech konkurencji:
- Najlepsza aplikacja Adobe Flash®/AIR
- Najbardziej innowacyjna aplikacja BlackBerry WebWorks™ na BlackBerry PlayBook i BlackBerry 6
- Najbardziej wciągająca/pochłaniająca użytkownika platforma oparta o BBM™ Social Platform

BlackBerry Partners Fund Developer Challenge powstało trzy lata temu by odkrywać i nagradzać innowacje we wspólnocie BlackBerry. Podczas gdy struktura konkursu przez lata ewoluowała, nasz cel pozostał taki sam – odkrycie najlepszych aplikacji, bez których ludzie na całym świecie nie będą potrafili żyć”, powiedział Kevin Talbot, partner w BlackBerry Partners Fund.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1