reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Ever Przemysł elektroniczny | 17 marca 2011

Ekspansja na wschód polskiego producenta Ever

Polski producent zasilania awaryjnego, Ever rozpoczął sprzedaż na rynku litewskim. Produkty polskiej marki są już obecne w Czechach i na Słowacji.
Firma wprowadziła na rynek litewski listwy antyprzepięciowe oraz zasilacze UPS do zabezpieczania pracy komputerów stacjonarnych, serwerów, sieci komputerowych oraz domowych instalacji grzewczych. Dystrybucją produktów na Litwie zajmuje się ABC Data.

- Ekspansja na rynki ościenne to naturalna droga rozwoju w sytuacji, gdy nasza pozycja w Polsce jest już ugruntowana. Tym bardziej, że w ciągu ostatnich kilkunastu lat opracowaliśmy szereg autorskich rozwiązań na najwyższym światowym poziomie, które teraz będą stanowiły o naszej przewadze technologicznej na kolejnym zagranicznym rynku - mówi Mariusz Piątkiewicz, dyrektor ds. Handlu i Marketingu, członek zarządu firmy Ever.

Źródło: ID Partner

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2