reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Dameca Przemysł elektroniczny | 10 marca 2011

Philips przejmuje firmę Dameca

Royal Philips Electronics przejął firmę Dameca, globalnego dostawcę urządzeń i akcesoriów do znieczulenia na sali operacyjnej.
- Przejęcie firmy Dameca jest punktem strategicznego rozwoju firmy Philips i ambicją na poszerzenie oferty. Maszyny do znieczulenia firmy Dameca są istotnym uzupełnieniem naszego bieżącego portfela i pozwolą nam zaoferować zintegrowane rozwiązania, które uproszczą prace lekarzy, poprawią wyniki finansowe naszych klientów i przyczynią się do poprawy opieki nad pacjentem - powiedział Steve Rusckowski, dyrektor generalny Philips Healthcare.

Dameca, z siedzibą główną w Kopenhadze, została założona w 1947 r. i jest prywatną firmą zatrudniającą około 70 pracowników. Firma korzysta z kanałów sprzedaży bezpośredniej w krajach skandynawskich i oferuje swoje produkty w ponad 60 krajach na całym świecie za pośrednictwem dystrybutorów.

Warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2