reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Osram Opto Semiconductor Przemysł elektroniczny | 08 marca 2011

Rośnie potencjał OSRAM Opto Semiconductors

OSRAM Opto Semiconductors zamierza znacznie wzmocnić wielkość produkcji poprzez przystosowanie dwóch swoich zakładów pod kątem produkcji 6-calowych płytek. Obecnie trwa budowa nowego zakładu produkcyjnego w Penang, w Malezji, podczas gdy w Regensburg, w Niemczech, zagospodarowano posiadaną wolną przestrzeń.
Dwa obiekty zostaną kolejno przystosowane do nowej technologii produkcji, wprowadzając 6-calowe płytki, które zastąpią obecne 4-calowe. Działania te powinny podwoić moce produkcyjne dla białych diod LED do końca 2012 r.

Dzięki inwestycji w przystosowanie zakładów w Penang i Regensburg do produkcji płytek 6-calowych, OSRAM Opto Semiconductors liczy na globalny wzrost i zwiększenie udziału na rynku LED. Całkowita powierzchnia produkcyjna w Penang wzrośnie do około 25'000 mkw w 2012 r., co przyczyni się do utworzenia ok. 400 nowych miejsc pracy. W zakładzie w Regensburg, dostępny obszar ma być przystosowany już od lata 2011 r. pod produkcję na bazie materiału InGaN (azotku galu i indu).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1