reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 17 listopada 2008

Mania Belgium zmienia nazwę na Ucamco

Mania Belgium, wcześniej nosząca nazwę Barco ETS, będzie się teraz nazywała Ucamco.
Barco działa od roku 1983 i rozwija zaawansowane technologie laserowych fotoploterów dla sektora PCB, a także oprogramowanie wspomagające procesy produkcji PCB. W roku 1998, mając na celu zdobycie korzystnej pozycji na rynku amerykańskim, przejęło dywizję PCB należącą do Gerber Scientific. W 2002 samo zostało przejęte przez Mania Technologie AG i działało pod szyldem Mania Belgium zamiast dotychczasowej nazwy Barco ETS. We wrześniu 2008, Mania została kupiona przez ESO Capital Group i będzie kontynuować działalność pod nazwą Ucamco.

Karel Tavernier, Managing Director Ucamco wyjaśnia pochodzenie nowej nazwy: ‘Szukaliśmy nazwy, która odzwierciedlałaby nasze kluczowe kompetencje. UCAM to nasze znane na całym świecie oprogramowanie, podczas gdy symbol lasera [w nowym logo] odzwierciedla nasze doświadczenie w rozwoju precyzyjnych rozwiązań fotoploterów’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1