reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 17 listopada 2008

Mania Belgium zmienia nazwę na Ucamco

Mania Belgium, wcześniej nosząca nazwę Barco ETS, będzie się teraz nazywała Ucamco.
Barco działa od roku 1983 i rozwija zaawansowane technologie laserowych fotoploterów dla sektora PCB, a także oprogramowanie wspomagające procesy produkcji PCB. W roku 1998, mając na celu zdobycie korzystnej pozycji na rynku amerykańskim, przejęło dywizję PCB należącą do Gerber Scientific. W 2002 samo zostało przejęte przez Mania Technologie AG i działało pod szyldem Mania Belgium zamiast dotychczasowej nazwy Barco ETS. We wrześniu 2008, Mania została kupiona przez ESO Capital Group i będzie kontynuować działalność pod nazwą Ucamco.

Karel Tavernier, Managing Director Ucamco wyjaśnia pochodzenie nowej nazwy: ‘Szukaliśmy nazwy, która odzwierciedlałaby nasze kluczowe kompetencje. UCAM to nasze znane na całym świecie oprogramowanie, podczas gdy symbol lasera [w nowym logo] odzwierciedla nasze doświadczenie w rozwoju precyzyjnych rozwiązań fotoploterów’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1