reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 02 września 2008

Electrolux zwiększa produkcję w Polsce

Electrolux planuje kosztem 114 mln PLN rozbudowę swoich fabryk w Świdnicy i Żarowie.
Electrolux posiada w Polsce już cztery centra produkcyjne, w tym Fabrykę Suszarek w Siewierzu oraz trzy zakłady zlokalizowane na terenie Wałbrzyskiej SSE (Oława, Żarów i Świdnica). Wraz z centralą w Warszawie oraz centrum usługowym w Krakowie, firma zatrudnia już 3 200 osób.

Wkrótce moce produkcyjne Electrolux w Polsce ulegną dalszemu zwiększeniu, koncern uzyskał bowiem dwa kolejne zezwolenia na działalność w Wałbrzyskiej SSE. Pierwszym przedsięwzięciem jest rozbudowa kosztem 74 mln PLN fabryki kuchenek w Świdnicy i zatrudnienie kolejnych 300 pracowników (inwestycja ma być ukończona do końca 2010). Drugi projekt to rozbudowa fabryki w Siewierzu, który pochłonie kolejne 40 mln PLN i przyniesie 504 nowe miejsca pracy (realizację inwestycji zaplanowano do końca roku 2009).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2