reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Kitron
Przemysł elektroniczny |

Kitron otwiera nowy zakład produkcyjny w Norwegii

Dostawca EMS Kitron rozszerza swoją działalność o nowy zakład produkcyjny w Arendal w Norwegii. Nowy zakład będzie miał powierzchnię około 7 500 metrów kwadratowych i zostanie ukończony w pierwszej połowie 2026 roku.

Budynek będzie zlokalizowany w Longum, w pobliżu autostrady E18 na północ od miasta Arendal. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na jesień 2024 roku, a oddanie obiektu do użytku na wiosnę 2026 roku.

"Obserwujemy dynamiczny rozwój i wysoki poziom aktywności w Kitron w Arendal i wierzymy, że działalność ta wzrośnie jeszcze bardziej w nadchodzących latach. Obecna siedziba po prostu nas przerasta. Teraz mamy okazję pomóc w zaprojektowaniu idealnego budynku dla naszych potrzeb. Daje nam to możliwość dalszego rozwoju w Arendal, gdzie Kitron ma swoje korzenie od lat 60-tych. Jesteśmy z tego powodu niezmiernie szczęśliwi" - powiedział Heine Østby, dyrektor zarządzający Kitron Norway.

Działalność dostawcy EMS w tym regionie jest obecnie podzielona między obiekt o powierzchni 7300 metrów kwadratowych w Kilsund, którego Kitron jest właścicielem, a 4000 metrów kwadratowych wynajmowanych pomieszczeń w Stoa. Gdy nowy obiekt będzie gotowy, operacje w Stoa zostaną przeniesione do Longum, podczas gdy fabryka w Kilsund będzie funkcjonować jak dotychczas.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2