reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Europlacer
Biznes |

Europlacer partnerem Siemensa

Firma Europlacer podpisała globalną umowę partnerską Siemensem. Chodzi o integrację oprogramowania Valor Process Preparation z platformami i produktami do montażu powierzchniowego na całym świecie.

Integracja oprogramowania Valor Process Preparation zwiększa wydajność produkcji, oferując płynne przejście od projektowania do programowania wszystkich urządzeń na linii montażowej SMT. Oprogramowanie obsługuje szeroką gamę maszyn montażowych i typów produktów, umożliwiając klientom Europlacer usprawnienie programowania na całej długości linii z różnych źródeł danych i formatów, w tym Gerber, ODB++, IPC2581 i innych popularnych protokołów.

"Nasi klienci mogą pobrać dowolny plik projektu i automatycznie utworzyć programowanie nie tylko dla maszyny Europlacer pick & place i plotera sitodrukowego, ale dla wszystkich innych produktów w pełnej linii SMT. Integracja oprogramowania Valor jeszcze bardziej rozszerza nasze możliwości dostarczania kompleksowych rozwiązań na całym świecie" - powiedział François Erceau, Group Strategic Direction and Marketing Officer w Europlacer. 

Firmy takie jak dostawcy usług EMS działający w środowiskach o wysokim stopniu zróżnicowania mogą wykorzystać automatyzację, uproszczenie i oszczędność czasu oferowane przez to rozwiązanie. Reasumując, to rozwiązanie usprawnia proces NPI.

"Jestem podekscytowany nowym partnerstwem z Grupą Europlacer. Wspólni klienci na całym świecie skorzystają z wiodącej w branży platformy do digitalizacji montażu PCB, aby przyspieszyć proces NPI. Metodologia Digital Twin jest niezbędna dla każdego klienta działającego w środowiskach o dużej różnorodności i chcącego umożliwić programowanie za pierwszym razem, aby znacznie usprawnić operacje na hali produkcyjnej" - powiedział dyrektor ds. linii produktów w Siemens Digital Industry Software, Jeremy Schitter. 

 

 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2