reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 13 listopada 2008

Neways zamierza przejąć Bosch Security Systems

Holenderski dostawca usług EMS, Neways Electronics International N.V., podpisał list intencyjny, dotyczący przejęcia Bosch Security Systems, spółki zależnej Bosch-Group.
Planowana transakcja będzie między innymi oznaczała transfer 40 osób z fabryki Bosch w Bredzie do należącego do Neways Advanced Applications zakładu w Son. Osoby te mają doświadczenie w takich obszarach jak rozwój, projektowanie i produkcja systemów komunikacyjnych. Akwizycja będzie oznaczała również przejęcie pewnej ilości środków trwałych i zapasów.

Planowane przejęcie stanowi znaczne rozszerzenie działalności Neways na polu systemów komunikacji i ochrony danych. Co więcej, obszary te charakteryzują się niewielką cyklicznością i przyczyniają się do lepszego zbalansowania portfolio obszarów biznesowych Neways.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1