reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 13 listopada 2008

Neways zamierza przejąć Bosch Security Systems

Holenderski dostawca usług EMS, Neways Electronics International N.V., podpisał list intencyjny, dotyczący przejęcia Bosch Security Systems, spółki zależnej Bosch-Group.
Planowana transakcja będzie między innymi oznaczała transfer 40 osób z fabryki Bosch w Bredzie do należącego do Neways Advanced Applications zakładu w Son. Osoby te mają doświadczenie w takich obszarach jak rozwój, projektowanie i produkcja systemów komunikacyjnych. Akwizycja będzie oznaczała również przejęcie pewnej ilości środków trwałych i zapasów.

Planowane przejęcie stanowi znaczne rozszerzenie działalności Neways na polu systemów komunikacji i ochrony danych. Co więcej, obszary te charakteryzują się niewielką cyklicznością i przyczyniają się do lepszego zbalansowania portfolio obszarów biznesowych Neways.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1