reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© gualtiero boffi dreamstime.com
Przemysł elektroniczny |

Skandynawska firma inwestuje w Estonii

Reimax Electronics Oy miał dotąd dwie fabryki w Tallinie. W styczniu tego roku oba zakłady zostały przeniesione pod jeden dach, do nowej siedziby zlokalizowanej w strefie przemysłowej Allika, znajdującej się na obrzeżach stolicy Estonii.

Reimax podaje na swojej stronie, że jej nowy zakład został zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom współczesnego przemysłu. Obiekt o łącznej powierzchni 6 000 m2 ukończono pod koniec 2023 roku. Fińska firma podkreśla, że oferuje on lepsze możliwości optymalizacji linii produkcyjnych oraz jest przyjazny dla środowiska.

„Przeprowadzka fabryki do nowej siedziby jest znaczącym krokiem w kierunku zrównoważonej i konkurencyjnej przyszłości. Nowa, nowoczesna siedziba umożliwia zwiększenie wydajności produkcji, a jednocześnie zapewnia nowe możliwości rozwoju. Budowa nowej fabryki jest wyrazem zaangażowania w wysokiej jakości produkcję, zrównoważony rozwój i dobre samopoczucie pracowników” — pisze na temat inwestycji Reimax na swojej stronie internetowej. 

Reimax Electronics Oy jest rodzinną firmą założoną w 1991 roku, działającą na arenie międzynarodowej. Firma zajmuje się produkcją i wytwarzaniem kontraktowym produktów elektronicznych oraz mechanicznych. Główna siedziba Grupy znajduje się w Klaukkala, Nurmijärvi, w miejscowości położonej zaledwie 30 km od Helsinek, a inne zakłady produkcyjne i biznesowe zlokalizowane są w Salo i Oulu. 

W Estonii mieści się spółka zależna firmy — Reimax Electronics OÜ. Przed rozbudową produkcja odbywała się w dwóch zakładach. Estoński oddział zajmuje się produkcją podzespołów mechanicznych i elektronicznych, testowaniem sprzętu oraz produkcją wiązek i kabli dostosowanych do potrzeb klienta. Firma produkuje również systemy szaf, obudów i centrów komórkowych.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama