reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Northrop Grumman
Przemysł elektroniczny |

Northrop Grumman uruchomi nowy zakład elektroniki

Firma Northrop Grumman, zajmująca się technologiami obronnymi, zainwestuje ponad 200 mln USD w utworzenie nowego zakładu produkcji i testowania zaawansowanej elektroniki w położonym w Wirginii mieście Waynesboro.

W ciągu najbliższych pięciu lat, gdy tylko zakład zostanie w pełni uruchomionych, zatrudnionych zostanie ponad 300 osób. Virginia Economic Development Partnership współpracowało z miastem Waynesboro w celu zabezpieczenia projektu dla Wirginii. Gubernator Youngkin zatwierdził dotację w wysokości 8,5 mln USD z funduszu Commonwealth's Opportunity Fund, aby pomóc miastu Waynesboro w realizacji tego projektu.

"Ten nowy obiekt zwiększy możliwości produkcji i testowania zaawansowanej elektroniki i rozwiązań misyjnych, aby sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów" – mówi Kathy Warden, przewodnicząca, dyrektor generalna i prezes Northrop Grumman, w komunikacie prasowym. "Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą obecność technologiczną w Commonwealth i z niecierpliwością czekamy na przyjęcie kolejnych osób do naszego zespołu".

Northrop Grumman podaje na swojej stronie internetowej, że wśród przyszłych pracowników nowego obiektu znajdą się monterzy, kierownicy i pracownicy ds. budżetu i finansów, kierownicy ds. inżynierii, inżynierowie (produkcji, oprogramowania wbudowanego, elektryczni, przemysłowi, systemów i automatyzacji, jakości), kierownicy i pracownicy ds. operacji i planowania produkcji, kierownicy projektów, technicy testowi i wiele innych stanowisk.

Northrop Grumman wielu last współpracuje z polskimi Wojskami Lądowymi, które zaopatruje w automatyczne armaty MK44 oraz zintegrowane z Rosomakami MK44 Bushmaster Chin Gen. Amerykańska firma podkreśla na swojej stronie, że integracja z KTO Rosomak czyni z Polski największego użytkownika o najliczniejszej bazie zainstalowanych armat MK44 Bushmaster na świecie. Nasz kraj jest równocześnie największym odbiorcą usług prosprzedażowych Northrop Grumman. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama