reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Keysight
Przemysł elektroniczny |

Keysight inwestuje w nowe centrum technologiczne

Keysight otworzył nowy oddział w niemieckim Bochum, rozszerzając tym samym swoje rozwiązania testowe dla przemysłu motoryzacyjnego.

Przemysł motoryzacyjny nieustannie się zmienia i rozwija, czyniąc coraz to szybsze postępy w kierunku elektryfikacji. W rezultacie rośnie zapotrzebowanie na zaawansowane rozwiązania testowe w zakresie e-mobilności, autonomicznej jazdy, połączonych samochodów i elektroniki samochodowej.

Keysight przenosi się teraz do większej lokalizacji w Bochum, aby móc zaspokoić to zapotrzebowanie w przyszłości. Keysight twierdzi, że w nowym centrum technologicznym rozszerzy swoje rozwiązania testowe dla e-mobilności. Firma twierdzi również, że nowe centrum technologiczne w Bochum jest drugą co do wielkości lokalizacją Keysight w Niemczech, po siedzibie głównej w Böblingen.

Sercem centrum technologicznego jest obszar badawczo-rozwojowy o powierzchni 3300 metrów kwadratowych, w którym opracowywane i budowane są rozwiązania testowe dla komponentów elektronicznych dla sektora motoryzacyjnego i przemysłowego. Kolejnym celem jest rozwój rozwiązań testowych dla szybkiej transmisji danych dla przyszłych centrów danych i standardów komunikacyjnych, takich jak 6G.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama