reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Nowe partnerstwo w branży SMT

Południowo koreański Ceyon Telinventory Co., Ltd. oraz austriacki Adopt SMT GmbH ogłosiły globalne partnerstwo na pełną skalę. Firmy zdecydowały się ustanowić w pełni połączony system produkcyjny, by móc oferować Reel Finder na całym kontynencie europejskim.

Ceyon Telinventory Co., Ltd., producent inteligentnego systemu przechowywania szpul SMT Reel Finder, rozpoczyna w listopadzie pełną działalność na rynku europejskim, co uznaje za znaczący krok w ekspansji firmy na rynku europejskim. 

Południowo koreańska firma podkreśla w komunikacie, że dzięki silnej działalności i doświadczeniu posiadanemu przez Adopt SMT w branży elektronicznej na terytorium Europy, system Reel Finder będzie natychmiast dostępny dla firm z branży, który pomoże im zwiększyć, nie tylko konkurencyjność, ale i organizację zakładu za sprawą inteligentnego systemowi przechowywania.

„Branża SMT nieustannie poszukuje optymalizacji, z jeszcze większym naciskiem na przemysł 4.0, aby przekształcić produkcję w kompletne inteligentne fabryki. Dzięki Reel Finder firmy są zorganizowane i przenoszą przechowywanie szpul na wyższy poziom” – pisze Ceyon Telinventory w komunikacie prasowym. 

Jak zaznaczono, partnerstwo będzie koncentrować się na wyposażeniu Reel Finder, wygodnego i inteligentnego magazynu szpul dla firm z branży elektronicznej za pośrednictwem sieci Adopt SMT GmbH.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama