reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Rochester Electronics
Biznes |

Rochester Electronics nawiązuje współpracę z firmą Semtech

Rochester Electronics LLC ogłosił nawiązanie współpracy z założoną w 1960 roku firmą Semtech. Dzięki temu dystrybutor zwiększy swoją ofertę o szeroki zakres układów mieszanych, a także będzie mógł zagwarantować ciągłość wsparcia dla produktów zarówno dostępnych, jak i wycofanych z rynku ogólnego (EOL), z przeznaczeniem dla produktów i rozwiązań o długim cyklu życia.

Semtech jest producentem niezawodnych układów, który rozwija się od ponad 60 lat i zdążył wypracować silną pozycję międzynarodowego innowatora w zakresie technologii półprzewodnikowych, dostarczającego różnorodne, rewolucyjne układy analogowe i mieszane. 

Pierwsza partia dostaw zapewniła Rochester Electronics12 milionów sztuk układów Semtech, w tym układy przeznaczone do sterowania zasilaniem, sterowniki LED, filtry, zabezpieczenia TVS/ESD, czujniki zbliżeniowe, rozszerzenia I/O oraz nadajniki-odbiorniki radiowe.

„Wzbogacenie oferty Rochester Electronics o układy mieszane firmy Semtech to dla nas szansa pozwalająca umocnić pozycję rynkową Rochester Electronics jako firmy wspierającej szereg sektorów na rynku globalnym. Liczymy na dalszy rozwój naszych relacji z klientami na całym świecie” – mówił w komunikacie prasowym. Mark Gohr, Rochester Electronics, dyrektor ds. rozwoju współpracy z dostawcami, Ameryka Północna, Południowa i Środkowa.

Podejście Semtech do biznesu i produktu wpisuje się w filozofię Rochester Electronics, który jest największym dystrybutorem produktów półprzewodnikowych – w 100% autoryzowanych, weryfikowalnych pod względem pochodzenia i objętych gwarancją. Jak podkreśla dystrybutor w komunikacie prasowym, jego głównym obszarem działalności jest zwiększenie dostępności układów półprzewodnikowych wycofanych z produkcji oraz zapewnianie wsparcia dla obecnych na rynku produktów o długim cyklu życia.

“Współpraca z Rochester Electronics to dla nas zaszczyt. Firma będzie oferowała szeroki zakres półprzewodnikowych układów mieszanych Semtech. Rochester Electronics jest największym na świecie dystrybutorem produktów półprzewodnikowych, autoryzowanym przez ponad 70 wiodących producentów podzespołów półprzewodnikowych, oferującym szeroki zakres produktów wycofanych z rynku ogólnego (EOL). Nasza współpraca stanowi ogromną wartość dla naszych wspólnych klientów i daje ogromne możliwości w zakresie wsparcia dla rozwiązań o długim cyklu życia i przedłużania cyklu życia produktów” – mówił Hieu Duong, Starszy dyrektor ds. globalnej sprzedaży kanałowej, Semtech. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama