reklama
reklama
reklama
© Benchmark
Przemysł elektroniczny |

Benchmark ponownie otwiera holenderski zakład

Dostawca usług EMS, Benchmark Electronics, oficjalnie ponownie otworzył swój odnowiony obiekt w Almelo w Holandii, obsługujący klientów z branży lotniczej i obronnej, przemysłowej, medycznej i półprzewodnikowej.

Chociaż obiekt nigdy nie został zamknięty podczas renowacji, ze względu na całkowitą rewitalizację obiektu z szeroko zakrojoną rozbudową i modernizacją Benchmark nazywa to "Wielkim Ponownym Otwarciem".

"Zakład Benchmark w Almelo jest kluczowym miejscem w naszej globalnej sieci, w którym znajdują się nasze dwa centra doskonałości – zarządzania płynami i systemów elektromechanicznych – a także bogactwo wiedzy specjalistycznej w zakresie innych technologii o kluczowym znaczeniu dla obsługiwanych przez nas branż" – mówi Jeff Benck, prezes i dyrektor generalny Benchmark, w komunikacie prasowym. "Ta rewitalizacja zapewnia przestrzeń do realizacji większej liczby projektów dla klientów, zupełnie nowych możliwości i technologii, poprawia ślad węglowy obiektu oraz podnosi jakość naszego dynamicznie rozwijającego się zaplecza talentów w regionie".

Aby ułatwić szybki wzrost liczby projektów klientów i produkcji w ciągu ostatnich pięciu lat, Benchmark Almelo musiał zwiększyć liczbę swoich talentów o 25% – z 480 pracowników w 2018 r. do 650 obecnie. Wzrost ten doprowadził do decyzji o zainwestowaniu w rewitalizację obiektu w celu zwiększenia i lepszego wykorzystania przestrzeni. Obejmowało to stworzenie specjalnie zaprojektowanych przestrzeni do współpracy z klientami, modelowania 3D, tworzenia nowych produktów, rozszerzonych testów, szkoleń pracowników i nie tylko.

Renowacja została podkreślona przez rozbudowę zakładu o 4000 metrów kwadratowych, która obejmuje zwiększenie powierzchni produkcyjnej o 3000 metrów kwadratowych oraz nowe Design Center of Innovation, w którym odbywają się interaktywne projekty koncepcyjne i projektowe z klientami. Benchmark przeprowadził również reorganizację, aby umożliwić bardziej wydajny przepływ materiałów i produkcji. 

Inwestycje technologiczne obejmują nowe laboratorium szybkiego prototypowania 3D, ulepszenia laboratorium prototypowania, instalację głównego laboratorium testów wstępnej zgodności EMC oraz ulepszenia cleanroomów ISO klasy 6 i 7. Dodatkowe modernizacje i inwestycje obejmują zmodernizowane laboratorium kalibracyjne; ulepszony i rozszerzony obszar budowy testerów; nowe linie produkcyjne; nową przestrzeń demonstracyjną produktów i nowy ośrodek szkoleniowy dla pracowników.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-1