reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Samsung Electronics
Przemysł elektroniczny |

Samsung chce zainwestować w produkcję w Indiach

Południowokoreański gigant elektroniczny podobno chce zainwestować w stworzenie możliwości inteligentnej produkcji w swojej fabryce smartfonów w północnoindyjskim mieście Noida, aby zwiększyć konkurencyjność produkcji.

W odpowiedzi na zapytanie PTI (Planning Time Index), T M Roh, Samsung Electronics President and Head of Mobile eXperience Business, powiedział, że firma będzie nadal inwestować w obiekty badawczo-rozwojowe w kraju, donosi Financial Times.

"Będziemy kontynuować nasze inwestycje, aby wprowadzić zoptymalizowaną i lub inteligentną fabrykę do obiektów w Noida. Będziemy tam kontynuować nasze inwestycje. Wierzę, że nasza inwestycja w inteligentną fabrykę przyniesie konkurencyjność w produkcji" – powiedział Roh.

Firma zatrudnia obecnie blisko 70 000 pracowników w Indiach, gdzie prowadzi produkcję od 1996 roku. Zakład w Noida jest drugim co do wielkości zakładem Samsunga w tym kraju. Gigant posiada również główne centrum rozwoju zlokalizowane w Bengaluru.

Roh podkreślił również, że Samsung India koncentruje się na potrzebach produkcji w Indiach i produkcji dla Indii – ale firma, oprócz zaspokajania potrzeb krajowych, wykorzystuje je również  jako centrum eksportowe.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama