reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© HMD Global
Przemysł elektroniczny |

HMD przenosi produkcję smartfonów Nokii do Europy

Założona w 2016 roku przez Jean-Francoisa Barila fińska firma właśnie ogłosiła, że robi pierwszy krok na drodze do stania się pierwszym, globalnym dostawcą smartfonów, który wprowadzi produkcję smartfonów do Europy.

HMD Global ogłosiło pojawienie się trzech nowych smartfonów Nokii - Nokia G22, Nokia C32 i Nokia C22. Jednak największą wiadomością nie były nowe modele telefonów, ale wykonanie kroku ku przeniesieniu ich produkcji do Europy. 

Na pierwszym etapie tej drogi firma zapowiedziała rozwój możliwości i procesów, które pomogą sprowadzić produkcję urządzeń 5G Nokii do Europy. 

"Z wielką przyjemnością ogłaszamy ten pierwszy krok na naszej drodze do wprowadzenia produkcji urządzeń 5G do Europy. Marka Nokia ma dumną historię na europejskim rynku, a dzięki temu posunięciu kontynuujemy umacnianie naszej pozycji jako jedynego, dużego europejskiego dostawcy smartfonów." – mówił w komunikacie prasowym Jean-Francois Baril, współzałożyciel, prezes i dyrektor generalny HMD Global.

Firma poinformowała również, że rozpoczęte zmiany są kontynuacją zaangażowania firmy w prowadzenie bezpiecznych i przejrzystych działań w Europie.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama