reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayUnsplash
Biznes |

Polski Holding Obronny zyskuje silnego partnera

Polska Agencja Prasowa informuje, że polska spółka z branży bezpieczeństwa nawiązała współpracę z Herta Security, S.L. – światowym potentatem w rozwoju nowoczesnych technologicznie rozwiązań analityki obrazu, rozpoznawania twarzy, biometrii opartej o AI.

Jak zaznaczono w komunikacie prasowym, Polski Holding Obronny wciąż się rozpędza i po szeregu akwizycji wzmacniających potencjał spółki w branży security, postawił na nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego. W efekcie, obie firmy podpisały umowę, na mocy której Polski Holding Obronny sp. z o.o. stał się wyłącznym dystrybutorem produktów Herta Security na terenie Polski dla wrażliwego segmentu klientów.

„Transakcja jest potwierdzeniem konsekwentnie realizowanej przez spółkę strategii rozwoju, poprzez dostarczanie klientom zaawansowanych technologicznie rozwiązań, co finalnie przekłada się na wzrost innowacyjności i atrakcyjność oferty. Nie skupiamy się wyłącznie na tradycyjnych i konwencjonalnych środkach ochrony, lecz dostarczamy swoim klientom rozwiązania zapewniające realne bezpieczeństwo”. – mówił Ireneusz Pawłowski, dyrektor zarządzający w Polskim Holdingu Obronnym. 

Podpisana umowa przewiduje również wymianę know-how, a także współpracę o charakterze ściśle biznesowym. Pośród produktów, rozwiązań i oprogramowania, które zyska Polski Holding Obronny w swojej ofercie, wymienić należy: 

  • Biomarketing, czyli narzędzia marketingowe, które umożliwiają użytkownikom zbieranie informacji niezbędnych do tworzenia strategii biznesowych;
  • Bioaccess, czyli system kontroli dostępu oparty na rozpoznawaniu twarzy;
  • Biosurveillance Next, zapewniające rozpoznawanie twarzy w trudnym środowisku, o dużym natężeniu ruchu;
  • Biofinder, również system rozpoznawania twarzy, ale dedykowany analizom kryminalistycznym nagrań wideo i zdjęć. 

Polski Holding Obronny zatrudnia ponad 3 500 pracowników, jest jednym z największych udziałowców Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA. Firma została założona w 1971 roku i do 2013 roku działała jako marka Bumar. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1