reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Shutterstock
Biznes |

Nanotronics otwiera nowe biuro w Monachium

Nowe biuro ma służyć jako centralna europejska lokalizacja dla inżynierów oraz sprzedawców, aby wyjść naprzeciw powiększającej się bazy klientów w tym regionie.

Nanotronics zajmuje się zaawansowanymi maszynami i inteligencją. Tworzy optyczne narzędzia inspekcyjne dla przemysłu półprzewodnikowego, a także dostarcza na skalę przemysłową systemy superobrazowania o wysokiej wydajności. Firma działa w piętnastu krajach, współpracując z firmami od przemysłu lotniczego i elektronicznego po opiekę zdrowotną.

Firma poinformowała na swojej stronie, że nowym biurem w Monachium będzie kierował dyrektor zarządzający Marius Fischer, podlegający dyrektorowi generalnemu i współzałożycielowi firmy, dr. Matthew Putmanowi.

"Bogate regionalne doświadczenie Mariusa w zarządzaniu klientami i zespołami, wraz z jego wiedzą w zakresie kontroli jakości, automatyzacji procesów półprzewodnikowych i ogólnej technologii, pozwoli mu pełnić rolę idealnego szefa biura, który będzie kontynuował bliską współpracę z amerykańskimi odpowiednikami." – powiedział Matthew Putman – "Jest dla nas niezwykle ważne, aby mieć solidne wsparcie na miejscu, aby sprostać wymagającym potrzebom klientów w całej Europie i na Bliskim Wschodzie. Mamy więcej planów w tym regionie i poza nim, a Monachium to świetny początek."


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama