reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mailthepic dreamstime.com
Przemysł elektroniczny |

Lumax otworzył nowe Centrum Techniczne w Czechach

Celem Europejskiego Centrum Technicznego Lumax (LETC) jest zapewnienie zaawansowanego rozwoju technologicznego dla oświetlenia samochodowego na rynek indyjski.

Wiodący producent samochodowych systemów oświetleniowych dla indyjskiego przemysłu motoryzacyjnego otworzył na początku października nowoczesne centrum techniczne oświetlenia w Czechach. Jest to zarazem pierwsze centrum technologiczne firmy w Europie.

„W Indiach producenci OEM współpracują z centrami projektowymi w Europie, więc LETC będzie dla nich bramą do pomocy w komunikacji i przyspieszeniu procesu rozwoju pojazdu” – mówił cytowany przez Financial Express Vineet Sahni, dyrektor generalny i starszy dyrektor wykonawczy Lumax Industries.

W czeskim zakładzie Lumax skoncentruje się na projektowaniu optyki, sprzętu elektronicznego i oprogramowaniu do oświetlenia samochodowego, w tym różnych analizach i symulacjach CAE.

Europejskie Centrum Techniczne Lumax (LETC) planuje również nawiązać bliższą współpracę z uczelnią techniczną VŠB-TU Ostrava.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1