reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com
Biznes |

EPC otwiera nowe centrum doskonalenia napędów silnikowych

Firma EPC otworzyła nowe centrum zastosowań projektowych w pobliżu Turynu we Włoszech, aby skupić się na rosnących zastosowaniach napędów silnikowych opartych na technologii GaN na rynkach e-mobilności, robotyki, dronów i automatyki przemysłowej.

Zespół specjalistów będzie wspierał klientów w przyspieszaniu ich procesów projektowych i definiowaniu przyszłych układów scalonych do zarządzania energią ‒ podaje firma w komunikacie prasowym.

Inżynierowie EPC pomagają klientom skrócić czas projektowania i zaadoptować GaN do bardziej wydajnych, mniejszych i tańszych systemów. Ponadto, centrum bada sposoby wykorzystania potencjału technologii GaN EPC w aplikacjach napędów silnikowych, aby umożliwić znaczny wzrost wydajności silnika, co prowadzi do projektów o większej gęstości mocy niż to, co było możliwe w przypadku projektów opartych historycznie na MOSFET.

Na czele nowego obiektu stoi Marco Palma, dyrektor EPC ds. systemów i aplikacji silnikowych.

‒ Nasz nowy obiekt łączy w sobie kompleksową ofertę produktów GaN i doświadczenie projektowe oferując klientom centrum doskonałości, które nie ma sobie równych w zastosowaniach napędów silnikowych ‒ mówi Marco Palma.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-1