reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Guardhat
Przemysł elektroniczny |

Amerykański start-up Guardhat otwiera placówkę na Litwie

Amerykański start-up Guardhat, który opracowuje inteligentne produkty poprawiające warunki pracy pracowników przemysłowych, zakłada biuro w Wilnie.

Guardhat informuje, że utworzy centrum zajmujące się działalnością naukową i procesami rozwoju nowoczesnych technologii (CoE), stając się placówką firmy w Unii Europejskiej. W 2022 roku spółka planuje zatrudnić 30 specjalistów ds. oprogramowania – czytamy w komunikacie prasowym.

Guardhat opracował platformę i inteligentne urządzenia wearables zaprojektowane w celu ochrony pracowników przed urazami i poprawy warunków pracy w odosobnionych lub niebezpiecznych środowiskach. Na Litwie lokalny zespół będzie odpowiedzialny za rozwój oprogramowania i zapewnienie cyklu życia produktów Guardhat.

Guardhat planuje rozwinąć litewską firmę poza rozwój oprogramowania i produktów, aby mogła stać się europejską siedzibą dla działań sprzedażowych i marketingowych Guardhat w UE i okolicznych regionach.

Firma rozpoczęła swoją działalność od opracowania inteligentnego kasku ochronnego z czujnikami przemysłowymi, zaawansowaną technologią pozycjonowania i nie tylko.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama