reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 05 listopada 2008

Remy International zamyka zakład w Świdnicy

Remy International po przeprowadzeniu analizy kosztów produkcji zdecydował o zamknięciu zakładu w Świdnicy i przenosi produkcje do innych fabryk.
Puls Biznesu informuje, iż Remy International przeprowadziła analizę swojej strategii produkcji, w wyniku której podjęto decyzję o zamknięciu zakładu w Świdnicy. W tym roku firma zamknęła już dwa ze swoich zakładów w Mississippi (USA). Przeniesienie produktów ze Świdnicy zostanie przeprowadzone etapami od początku 2009 r. i zakończy się przed końcem kwietnia 2009 r.
Przedstawiciele firmy poinformowali też, że rozpoczęły się rozmowy z członkami związków zawodowych. Jednym z głównych tematów rozmów będzie sposób pomocy pracownikom w znalezieniu innego zatrudnienia. W zakładzie pracuje kilkaset osób.
Remy International jest producentem i dystrybutorem m.in. rozruszników, alternatorów i produktów dla kolejnictwa oraz technologii tzw. silników hybrydowych. Posiada kilka fabryk elektrotechniki motoryzacyjnej m.in. na Węgrzech i w Tunezji. Remy Automotive Europe została założona w 1997 r. i ma swoją europejską centralę w Heverlee w Belgii.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2