reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Zimmer Biomet
Biznes |

Zimmer Biomet otwiera Centrum Usług Biznesowych w Warszawie

Dostawca technologii medycznych, w tym robotycznego asystenta chirurga, otworzył w tym tygodniu w Warszawie nowe biuro, w którym będzie się mieścić Globalne Centrum Usług Biznesowych (GBS) oraz Dział Komercyjny.

Zimmer Biomet od ponad 90 lat specjalizuje się w branży zaawansowanych rozwiązań dla ortopedii (chirurgii urazowej) i traumatologii – dziedzin medycyny zajmujących się schorzeniami i urazami kości, kręgosłupa, stawów oraz narządów ruchu. Globalnie firma zatrudnia 20 tys. pracowników, z czego 6 tys. w regionie EMEA, a 200 osób w Warszawie. Ta ostatnia liczba w najbliższym czasie wzrośnie – firma obecnie prowadzi rekrutację na stanowiska na potrzeby warszawskiego Centrum Usług Biznesowych. Nowa siedziba firmy znajduje się w biurowcu Tulipan House na Mokotowie. Pomieszczenia są dostosowane do potrzeb rosnącego zespołu Zimmer Biomet w Polsce, który obejmuje specjalistów między innymi w zakresie finansów, szeroko rozumianej obsługi klienta, łańcucha dostaw, HR, sprzedaży (wraz z obsługą posprzedażową), jak również administracji. Bryan Hanson, prezes zarządu i dyrektor zarządzający (CEO) Zimmer Biomet, podczas uroczystego otwarcia powiedział: – Dzięki naszemu warszawskiemu zespołowi będziemy mogli działać bardziej efektywnie i przeznaczać więcej energii oraz naszych zasobów na wspieranie placówek medycznych w stosowaniu najbardziej innowacyjnych technologii. W ten sposób zamierzamy kontynuować realizację misji Zimmer Biomet, którą jest łagodzenie bólu i poprawa jakości życia pacjentów na całym świecie. – Poszukujemy obecnie wysokiej klasy specjalistów, którzy pragną dołączyć do zespołu Zimmer Biomet, aby swoimi kompetencjami zawodowymi oraz zaangażowaniem wspólnie budować Centrum i wspierać naszą wyjątkową misję – powiedział Arnaud Diaz, dyrektor warszawskiego Centrum Usług Biznesowych Zimmer Biomet.
Zimmer Biomet Holdings Inc., to specjalista w dziedzinie technologii medycznych dostarczający produkty i usługi dla szpitali oraz gabinetów chirurgicznych. Spółka jest notowana na nowojorskiej i szwajcarskiej giełdzie. Zimmer Biomet prowadzi działalność w ponad 25 krajach, a sprzedaż – d w ponad 100 krajach. W Polsce jest obecny od 1990 roku. Zimmer Biomet oferuje m.in. kompleksową platformę robotyczną do zabiegów kolanowych, mózgowych i kręgosłupa – ROSA. Inny produkt, powstały we współpracy z Apple, to aplikacja wspierająca podejmowanie przez chirurgów decyzji dotyczących opieki nad pacjentami, dostarczając dane o jakości chodu i intensywności poruszania się pacjenta po operacji. Dane są analizowane przez OrthoIntel, inteligentną platformę ortopedyczną Zimmer Biomet.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama