reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex Przemysł elektroniczny | 31 października 2019

Człowiek vs Robot REECO oraz Dzikie Karty przez całe targi Warsaw Industry Week

RENEX Group informuje, że pojedynek Człowieka z Robotem lutowniczym REECO oraz kwalifikacje na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu "Dzika Karta" będą trwały przez wszystkie trzy dni Targów Warsaw Industry Week. Evertiq jest partnerem medialnym przyszłorocznych Mistrzostw.

Człowiek vs Robot Wydarzenie specjalne – Człowiek vs Robot to seria pojedynków pomiędzy czołowymi polskimi specjalistami w lutowaniu, reprezentantami kadry Polski, a najwyższej klasy robotem lutowniczym REECO. Pierwszego dnia z robotem lutowniczym REECO zmierzy się Mistrz Europy w Lutowaniu 2017 – Grzegorz Szymańczuk, drugiego Mistrzyni Polski w Lutowaniu 2016 – Bożena Wachna, natomiast trzeciego Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu 2019 – Adam Troszyński. Jest to już drugie tego rodzaju wydarzenie. Pierwsze odbyło się w trakcie tegorocznych Mistrzostw Polski w Lutowaniu kiedy to z czasem lepszym o 3 sekundy nad robotem zwyciężył Michał Czerwiec – Mistrz Polski w Lutowaniu z 2018 roku.
Dzikie Karty W ciągu trzech dni Targów Warsaw Industry Week zostaną również zorganizowane konkursy, w których główną nagrodą będzie pewny udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski w Lutowaniu RSC 2020. Chętni zmierzą się z krótkim zadaniem polegającym na wylutowaniu przekroju komponentów na płytce PCB. Wykonanie zostanie ocenione przez sędziego zgodnie ze standardami IPC stosowanymi podczas Mistrzostw. Jak podkreślają organizatorzy – to wyjątkowa okazja na zapewnienie sobie pewnego udziału w przyszłorocznej – piątej już edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu. Zawody te z roku na rok cieszą się coraz większym prestiżem i uznaniem w branży produkcji i naprawy elektroniki. Zapisy do udziału w konkursie będą prowadzone na stoisku RENEX (hala E, numer 210) na bieżąco w czasie trwania targów.
reklama
reklama
July 15 2021 08:57 V18.20.2-1