reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 grudnia 2018

Konsorcjum TELDAT – SILTEC z umową na dostawę węzłów teleinformatycznych

21 grudnia 2018 roku zawarto umowę na dostawę kompletów węzłów teleinformatycznych (WTi) oraz zestawów urządzeń WTi przeznaczonych do wyposażenia sal laboratoryjnych. Wartość umowy wynosi 299 898 198 złotych brutto.
Przedmiotem umowy jest dostawa dwudziestu czterech kompletów węzłów teleinformatycznych w wersji kontenerowej i piętnastu kompletów w wersji przenośnej wraz z pakietem logistycznym i szkoleniowym. Przewiduje ona ponadto wyposażenie sal laboratoryjnych Instytutu Telekomunikacji Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej w dwa zestawy urządzeń szkolno-treningowych WTi.

Umowa została zawarta pomiędzy Skarbem Państwa – Inspektoratem Uzbrojenia a konsorcjum firm: TELDAT Sp. z o.o. sp.k. (lider) i SILTEC Sp. z o.o. Przewidywane terminy dostaw zostały określone na lata 2019-2021.

Węzły teleinformatyczne będą głównie wykorzystywane w systemie teleinformatycznym Polish Mission Network 2.0 (PMN 2.0) umożliwiającym przetwarzanie informacji o klauzuli TAJNE i NATO SECRET na stanowiskach dowodzenia wszystkich szczebli rozwijanych na potrzeby wojennego systemu dowodzenia oraz prowadzenia działań sojuszniczych i koalicyjnych. WTi służyć będą również do zabezpieczenia teleinformatycznego bieżących działań Sił Zbrojnych RP w kraju i za granicą.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 17 2019 14:20 V11.11.0-2