reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© MeraSystemy Przemysł elektroniczny | 06 listopada 2018

Mera Systemy z umową dla Ostrowa Wielkopolskiego

Mera Systemy podpisała umowę z Miejskim Zakładem Komunikacji na dostawę, montaż i uruchomienie 55 automatów biletowych. Stacjonarne oraz mobilne automaty biletowe produkcji spółki trafią do Ostrowa Wielkopolskiego w przyszłym roku.
– Biletomaty stacjonarne zostaną zlokalizowane na najbardziej obleganych przez pasażerów przystankach. Będzie tam można zakupić bilety przy pomocy karty płatniczej, ale również za gotówkę – w przypadku biletomatów stacjonarnych w formie banknotów i bilonu, w mobilnych płatności gotówkowej dokonamy wyłącznie monetami. To kolejne rozwiązanie mające na celu zachęcić ostrowian do korzystania z transportu publicznego, który, dzięki wprowadzaniu innowacji, staje się komfortowy, bezpieczny i niezwykle nowoczesny – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Do Ostrowa Wielkopolskiego trafi 50 mobilnych biletomatów BM-06 oraz 5 stacjonarnych typu BS-201. Mieszkańcy Ostrowa będą mogli korzystać z urządzeń już połowie przyszłego roku.

– Przy konstruowaniu automatów, naszym priorytetem jest wysoki poziom wygody obsługi i bezpieczeństwa pasażerów, dlatego też używamy najwyższej jakości komponentów i stosujemy najbardziej zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne. Nasze biletomaty są niezwykle łatwe w obsłudze. O ich obsługę prosimy osoby starsze, a ich uwagi uwzględniamy następnie w naszych projektach – tłumaczy Izabela Tłoczek-Koper, manager sprzedaży Mery Systemy.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2018 11:24 V11.8.1-2