reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Przemysł elektroniczny | 08 października 2018

Evertiq Expo Kraków – dziękujemy!

Po pierwszej edycji Evertiq Expo Kraków jedno wiemy na pewno – za rok wracamy do stolicy Małopolski z większym rozmachem!
Bardzo dziękujemy wszystkim wystawcom i gościom, którzy tłumnie stawili się w czwartek, 4 października w hotelu Best Western Premier w Krakowie na pierwszej edycji Evertiq Expo Kraków. Było energicznie, gwarno i tłoczno, także na wykładach, wśród których największą popularnością cieszyła się prezentacja o Raspberry Pi. Należy więc od razu powiedzieć, że w przyszłym roku spodziewamy się jeszcze wyższej frekwencji i przenosimy imprezę do większej lokalizacji.

Kilka liczb: podczas Evertiq Expo Kraków swoją ofertę zaprezentowało 76 wystawców, a odwiedziło nas około 350 gości ze 175 różnych firm. Ogółem przez halę targową przewinęło się 600 osób.

Cieszymy się bardzo, że byliście Państwo z nami i serdecznie zapraszamy na kolejne edycje Evertiq Expo: 16 maja 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz 17 października 2019 roku w EXPO Kraków.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/


© Evertiq

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2