reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexan24 dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 października 2018

ZF otworzył nowy oddział w Częstochowie

W Częstochowie przy ul. Legionów ZF otworzył nowy oddział produkcyjny pasów bezpieczeństwa, w którym pracować będzie 300 osób. Hala o powierzchni 3,2 tys. m kw. powstała w ciągu 7 miesięcy.
Nowo otwarty oddział produkcyjny wybudowany został przez firmę Leoplast całkowicie na potrzeby Zakładu Pasów Bezpieczeństwa ZF. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma FHB Krupa. W hali zainstalowane zostaną linie produkcyjne zamków pasów bezpieczeństwa. W portfolio produkcji znajdzie się kilkaset różnorodnych zamków dla odbiorców renomowanych producentów samochodów na całym świecie. W oddziale o powierzchni 3 200 m kw. zatrudnionych będzie około 300 pracowników ZF. Przewidywane obroty ze sprzedaży oddziału to około 50 mln USD rocznie. W sumie przewidywana sprzedaż całkowita Zakładu Pasów Bezpieczeństwa w 2019 roku przekroczy 400 mln USD.

Zakład przy ul. Legionów produkuje pasy bezpieczeństwa oraz zamki do samochodów osobowych i dostawczych. W zakładzie produkowane są różnorodne elementy tworzące kompletny system pasów bezpieczeństwa. W zakładzie zatrudnionych jest obecnie ponad 2 100 pracowników.

ZF działa w Częstochowie firma od 1990 roku, firma ma dwa zakłady produkcyjne (pasów bezpieczeństwa i poduszek powietrznych), Europejskie Centrum Obsługi Finansowej, dwa Centra Inżynieryjne (mechaniczne i elektroniczne), Centrum Informatyczne oraz Globalne Biuro Zakupów. ZF zatrudnia w Częstochowie już ponad 6,5 tysiąca osób.

Źródło: UM Częstochowa

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2