reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 20 czerwca 2018

ARM przejmuje Stream Technologies

Stream Technologies to firma oferująca rozwiązania obsługujące fizyczną łączność pomiędzy urządzeniami dla wszystkich protokołów bezprzewodowych, co jest kluczowym elementem dostępności danych w IoT.
Wizja ARM zakładająca bilion połączonych urządzeń do 2035 roku zależy od wielu czynników, w tym faktu, czy firmy będą w stanie osiągnąć faktyczne korzyści biznesowe z danych IoT. Plusy wynikające z użycia tych danych są oczywiste: większa efektywność, krótszy czas wprowadzania nowych produktów na rynek, oszczędności i nowe źródła przychodów. Aby z tego skorzystać, niezbędne jest zagwarantowanie, by dane były pewne, bezpieczne i szybko dostępne.

ARM, aby zapewnić bezpieczny rozwój, dostęp i zarządzanie połączonymi urządzeniami na dużą skalę, opracowało platformę ARM Mbed IoT Device Management. I właśnie dzięki przejęciu Stream Technologies będzie możliwe opracowanie następnej wersji tej platformy, która po integracji rozwiązań Stream Technologies, pozwoli na zarządzanie łącznością każdego urządzenia, niezależnie od jego lokalizacji lub sieci, w której pracuje. Stream wspiera bowiem łączność fizyczną we wszystkich głównych protokołach sieciowych, takich jak sieci komórkowe, LoRa, satelitarne, etc., a zarządzanie możliwe jest przy pomocy jednego interfejsu użytkownika. Bezproblemowe połączenie wszystkich urządzeń IoT jest niezwykle istotne, aby zapewnić dostęp do danych w odpowiednim czasie i przy adekwatnych kosztach we wszystkich aplikacjach.

Stream Technologies powstało w 2000 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2