reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Solgaz Przemysł elektroniczny | 12 czerwca 2018

Solgaz ze zgodą na działalność w SSE

Producent AGD, firma Solgaz, otrzyma zgodę na prowadzenie działalności na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST – PARK” w Podstrefie Świdnica.
Zarządzający Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST – PARK” informuje, że 4 czerwca 2018 r. zakończyła prace komisja do spraw rokowań mających na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie WSSE „INVEST– PARK” w Podstrefie Świdnica uprawniające do korzystania z pomocy publicznej.

Rada Nadzorcza WSSE „INVEST – PARK” sp. z o. o. wyraziła zgodę na wybór firmy SOLGAZ sp. z o. o. z siedzibą w Marcinowicach jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST – PARK” w Podstrefie Świdnica.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2