reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Solgaz Przemysł elektroniczny | 12 czerwca 2018

Solgaz ze zgodą na działalność w SSE

Producent AGD, firma Solgaz, otrzyma zgodę na prowadzenie działalności na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST – PARK” w Podstrefie Świdnica.
Zarządzający Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST – PARK” informuje, że 4 czerwca 2018 r. zakończyła prace komisja do spraw rokowań mających na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie WSSE „INVEST– PARK” w Podstrefie Świdnica uprawniające do korzystania z pomocy publicznej.

Rada Nadzorcza WSSE „INVEST – PARK” sp. z o. o. wyraziła zgodę na wybór firmy SOLGAZ sp. z o. o. z siedzibą w Marcinowicach jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST – PARK” w Podstrefie Świdnica.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2